You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Офіційний представник торгівельних марок Espiro та Babydesign в Україні

Інновації Espiro

Comfy Stop


Універсальні коляски Espiro використовують нову модель гальм. Варто зазначити, що вона була розроблена таким чином, щоб забезпечити найбільш зручне використання для батьків. Форма педалі виконана таким чином, щоб максимально полегшити перемикання з мінімальним навантаженням. В результаті батьки зможуть легко впоратися з цим завданням, у будь-якому взутті.
Tkanina UV 50+

 


 

Захист тканини UV50+


Окремі шари оббивки і спосіб пошиття колясок Espiro сконструйовані таким чином, щоб блокувати шкідливі ультрафіолетові промені. Маркування теплового захисту від УФ-випромінювання "UV50+" було випробувано в лабораторії, де тканини пройшли випробування, в результаті визначений показник становив UPF50+. Це дуже важливо, тому що тривалий вплив УФ-випромінювання може привести до алергії або захворювань шкіри та очей малюка.
Tkanina UV 50+

 


 

Air free


Колеса не містять надувної камери, що виключає підкачування коліс, пробивання та інші пошкодження. Вони зносостійкі, еластичні та міцні. Внутрішня частина коліс наповнена спеціальною піною EVA, яка забезпечує чудову амортизацію. 

Надувні колеса Espiro

 


 

 

Ортопедичний матрац Espiro


Ортопедичний 4-шаровий матрац, який гарантує здоровий та комфортний сон немовлятам. Він прекрасно адаптується до дитячого організму, не має алергії та забезпечує тепловий комфорт. Немовлята сплять близько 15 - 16 годин на день, значна частина з яких - це сон у люльці коляски. Завдяки піні матрац прекрасно адаптується до фігури дитини, а коли не використовується, повертається до початкової форми. Вентиляційні тунелі та розпірна тканина захищають дитячий організм від надмірного перегріву та потовиділення. Тканина - це органічна бавовна та волокна Tencel роблять матрац м'яким і приємним на дотик. Матрац Espiro - це аксесуар з високою медичною оцінкою.
Універсальний підсклянник для напоїв Espiro

 


 

 

Чохол-сумка для подорожей

Універсальний туристичний чохол для колясок Espiro ART та Espiro AXEL. Захищає коляску від забруднень та пошкоджень, а також полегшує його перевезення у транспорті. Ви зможете переносити коляску як валізу на колесах або як рюкзак. Розміри чохла є універсальними: 53 x 46 x 26 см.
насос до коляски Espiro

 


 

 

Універсальний вкладиш для прогулянкової коляски Espiro


Ідеальне рішення для мам, які хочуть виділятися на прогулянці. У той же час вкладиш є відмінним захистом від бруду, а тришарова дихаюча структура гарантує теплової комфорт при будь-якій температурі. Вкладиш має спеціальні отвори для ременів безпеки і гарантує стійкість на сидіння коляски.
насос до коляски Espiro