You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Офіційний представник торгівельних марок Espiro та Babydesign в Україні

Про нас

Ласкаво просимо до сім'ї Espiro!

Ми більше 25 років пристрасно створюємо дитячі коляски та товари для дітей. Як група Baby Design, ми є командою фахівців, але перш за все ми є батьками, і цей прекрасний та особистий досвід започаткував бренд espiro.

З самого початку бренд керувався гаслом: DESIGNED TO MOVE, який є квінтесенцією того, як ми розуміємо батьківство та які товари ми створюємо. Як еспіро, ми віримо в активне та радісне вивчення світу з дітьми, і ми впевнені, що коли вони народяться, рухливість батьків залишиться необмеженою. Щасливі батьки - це щасливі діти, тому наша продукція повністю відповідає вимогам обох.

У нас є мільйони причин вийти на вулицю!

Ми створюємо для вас розумні рішення, надійні, багатозадачні та прості у використанні. ДНК еспіро означає: якість, безпека та дизайн. Ми пропонуємо продукцію, розроблену та випробувану в європейських сертифікаційних установах, а також у нашій лабораторії. Зручність використання та безпека дітей є нашим пріоритетом. Наша польська фабрика дає нам можливість створювати проекти та представляти нові колекції щороку. Працюючи з молодими польськими дизайнерами, ми переконуємось, що продукція ідеально відповідає новітнім тенденціям.

Ми підтримуємо тисячі батьків у Польщі та Європі. Разом ми пройшли тисячі кілометрів. Ми стали членом сім'ї разом з тисячами народжених дітей!