You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Офіційний представник торгівельних марок Espiro та Babydesign в Україні

Правила та умови

повна угода

Якщо вам потрібна повна доставка ваших замовлень, введіть X у поле Повна доставка на екрані доставки основного запису клієнта. Індикатор копіюється в заголовок замовлення, який ви також можете використовувати для цієї мети.

контроль термінів

Покупець чітко погоджується з тим, що Рахунок-фактура Продавця та ці Умови продажу представляють повну згоду сторін щодо продажу продукту (-ів), зазначеного у Рахунку-фактурі, і ніяких інших або додаткових умов або умов у замовленні покупця або в будь-якому іншому інші попередні або наступні повідомлення будь-яким способом, що додають, змінюють чи іншим чином змінюють ці Умови продажу, є обов'язковими для Продавця.

прийняття замовлень

Продавець може прийняти пропозицію покупця про покупку і зобов'язаний надати відповідний Товар згідно з цими умовами або виконавши підтверджувальну копію замовлення, або прийнятною електронною передачею, доставкою Товару до CAI або будь-якою іншою заявою , дія або поведінка, що є прийняттям згідно з чинним законодавством.

ціни

Якщо на лиці рахунка-фактури не вказано інше, усі ціни вказані за продукт. Покупець несе відповідальність за будь-які податкові або державні збори, накладені на продаж або передачу Продукту. Покупець не має права компенсувати будь-які заборговані за цим Договором суми проти будь-яких сум, які можуть стати платниками Продавця за будь-якою іншою угодою.

доставка

Якщо інше не погоджується письмово за підписом посадової особи Продавця, всі дати поставки є приблизними. Продавець вживає розумних зусиль для доставки всього Товару протягом зазначеного часу; однак, ні в якому разі Продавець не несе відповідальності за будь-які витрати, втрати або збитки, понесені Покупцем внаслідок невдачі Продавцем Продукту до зазначеної дати.

транспортування та ризик втрати

Спосіб і шлях відвантаження здійснюються на розсуд Продавця, якщо Покупець своєчасно не надає чітких інструкцій про інше. Право власності на Товар переходить до Покупця, коли Продукт доставляється обраному перевізнику, навіть якщо Продавець зробив невідповідний тендер. Покупець намагається відкликати прийняття Продукту, або Покупець відмовляється від цього документа після того, як Продукти були визначені тут.

скасування або модифікація

Будь-яке замовлення, розміщене та прийняте Продавцем, може бути відмінене Покупцем лише за згодою Продавця в письмовій формі, підписаній офіційною особою Продавця, та на умовах, що відшкодовують Продавцю будь-які втрати. Продавець не приймає анулювання замовлення після доставки товару перевізнику, не стягуючи плату за скасування у розмірі двадцяти п’яти відсотків (25%) вартості замовлення для відшкодування понесених витрат на пошук. Продавець не приймає анулювання спеціальних замовлень на нестандартні товари, що не входять у прайс-лист. Продавець може скасувати повністю або будь-яку частину цього замовлення та припинити його виконання згідно з цим Договором без відповідальності перед Покупцем, якщо Покупець суттєво порушує цей Договір, стає неплатоспроможним, підлягає захисту від банкрутства або є предметом судової розгляду, ліквідації, розпуску або аналогічне провадження.

податки

Покупець несе відповідальність за будь-який податок або державний збір, що стягується з продажу або передачі будь-якого товару. Будь-який такий податок або державний збір буде додано до загальної суми рахунку-фактури.

гарантія та застереження

Компанія гарантує, що на момент поставки придбаний Продукт не містить дефектів матеріалів та обробки. 

обмеження відповідальності

Покупець визнає та погоджується з тим, що відповідальність продавця за будь-які претензії щодо товарів не повинна перевищувати суми, сплаченої покупцем за товари за рахунком-фактурою. Такі обмеження відповідальності продавця за цим Договором застосовуються, навіть якщо відповідальність продавця повністю або частково зумовлена його власною недбалістю. Будь-які дії з боку Покупця або його правонаступників чи від імені Порушника або доручення щодо порушення цього документа повинні бути розпочаті протягом одного (1) року з моменту нарахування причини позову.

повернення

Після доставки Продукту Покупець повинен мати чотирнадцять (14) днів, щоб перевірити Товар та письмово повідомити Продавця про будь-які дефектні товари чи інші причини відхилення.